Lentekriebels bij Radio Aalsmeer

De Lentekriebels

Je ziet het buiten, het is lente. Overal bloeit en groeit de natuur en op de kinderboerderij zijn zelfs weer geitjes geboren. Hoe voelt voor jou de lente? Wat vind jij mooi aan de lente? Schrijf het op. Maak er een gedicht van en mail dit gedicht voor 7 april naar esther@radioaalsmeer.nl. Als jij een heel mooi gedicht schrijft mag je het maandag komen voorlezen in de studio tijdens EchtWel.

Over de lente en alles wat er nu gaat gebeuren op de kinderboerderij gaat Esther praten met Kim Schouten, Kim is de secretaris van Kinderboerderij Boerenvreugd.

Ook komt muzikante Emily Sofie Meering naar de studio. Emily is pas 15 jaar en heeft pas haar eerste platen opgenomen in de studio. Natuurlijk wil zij graag dat iedereen gaat luisteren, dus zij komt haar muziek promoten. We zijn ook wel benieuwd of Emily ook zo super blij wordt van de lente en de zomertijd.

Heb je een vraag voor een van de gasten, deze mag je mailen. Meeluisteren kan overal ter wereld via www.radioaalsmeer.nl maandag 7 april van 18-19 uur.