Vrijwilligers op bezoek bij andere boerderijen
- 31
- aug
Ons jaarlijkse uitje! Met een bus van stichting veteraan autobussen Aalsmeer op bezoek bij andere kinderboerderijen om te kijken hoe zij hun boerderij runnen, waar ze tegen aan lopen, hoe ze probelemen oplossen. Ideeën opdoen, informatie uitwisselen en vooral een gezellige dag hebben met elkaar!
Dit jaar bleven we in de Haarlemmermeer. De busrit was wat lawaaierig. Maar het was dan ook een oude bus uit 1940. Superleuk dat wij ieder jaar weer verrast worden met een andere oude bus om mee op stap te gaan.
We zijn op bezoek geweest bij de andere boerderijen waar cliënten van Stichting Ons Tweede Thuis werkzaam zijn.
We gingen eerst naar het jarige Kinderboerderij Dierenvreugd in Nieuw Vennep. Daar werden we feestelijk onthaald met koffie en taart!
Daarna door naar Kinderboerderij de Boerenzwaluw in Hoofddorp waar het voor veel vrijwilligers een warm weerzien was met Ciska, onze oudbeheerster die in 1993 begonnen is bij ons op de kibo en OTT boer Maarten die ook in 1993 bij ons op de boerderij startte met zijn boerderijwerk. Na een rondleiding door deze twee toppers hebben we op het terras genoten van onze home made lunchpakketjes en een lekker bakkie koffie van Maarten.
Als derde boerderij zijn we op bezoek geweest bij kinderboerderij De knuffelweide in zwanenburg. En daarna door naar de laatste: Kinderboerderij de Hoeve in Badhoevedorp.
Terug in Aalsmeer kwamen er meer vrijwilligers en OTT beheerders naar de boerderij en hebben we met z’n allen genoten van een heerlijk buffet in onze grote tent.
Het was een geslaagde dag!
Ps: wil je volgend jaar ook mee? Geef je dan gauw op als vrijwilliger!







































Recent nieuws
- Gezellige bomen en takkenbeesten dag
- Herfstuitje voor het hele gezin
- Geweldige cheque van Raboclubsupport actie
- Poppenkast bij Boerenvreugd
- Hieperdepiep
- Vrijwilligers op bezoek bij andere boerderijen
Adresgegevens
Beethovenlaan 118
1431 WZ Aalsmeer
tel. 0297-345902



